Druhy masáží

Klasická masáž

Masáže dělám na míru podle přání. Kdo potřebuje silnou dostane silnou, kdo potřebuje jemnou, dostane jemnou. Umím i masáže chodidel, hlavy, obličeje. Je jen na Vás,  jak si svojí masáž sestavíte. Mohu Vám za hodinu udělat celé tělo, nebo pouze záda.  Na celé tělo doporučuji 90min.

Relax masáž (jemnější) 60 min 600 Kč

Hloubková masáž (až do morku kostí :) ) 60min 800 Kč

Těhotenské masáže

Maminky masíruju moc ráda. Sama jsem maminka,  takže vím, co těhulky potřebují a jak jim ulevit. Masáž se provádi v leže na boku a na zádech pokud mamince leh na zádech nevadí.

Antistres masáž

Dokonalá masáž pro ty, kteří se cítí v přetlaku. Je to masáž na 60 min horní polovina těla. Zahrnuje záda, krk, šíje, ruce a hlava. Doporučuji!

Masáž rukou 30 min

Relaxační masáž dlaní a předloktí na 30min. Je úžasná pro všechny, kteří tráví hodiny a hodiny psaním do počítače nebo náročnou manuální činností.

 Manuální lymfodrenáž

Speciální jemná masáž, která aktivuje lymfatický systém.

Horší funkce lymf. systému má za následek rizika lymfatických otoků, vzniku a rozvoje celulitidy ,  sníženou imunitu a nedostatečné detoxikační funkce organismu. Působí i na nervový systém, tato činnost dává pocit relaxace a podstatně snižuje příznaky stresu..

Kávový nebo Kokosový peeling

Přírodní peeling celého těla pro dokonale sametovou pokožku.

Čokoládová masáž a zábal

Ideální relax pro čokoholiky. Masáž pravou čokoládou, na závěr zábal a masáž hlavy.

 

 

Kde masíruji:

Hotel St. George, Tyršova 2