Relaxační masáž

Masáže dělám na míru podle přání. Relaxační masáž je středním tlakem, aby byla příjemná a účinná. Pokud potřebujete pořádně do hloubky dopručuji hloubkovou kde používám i lokty :) Umím i masáže chodidel, hlavy, obličeje. Je jen na Vás,  jak si svojí masáž sestavíte. Mohu Vám za hodinu udělat celé tělo, nebo pouze záda.  Na celé tělo doporučuji 90min.

60 min 700 Kč

Hloubková masáž 

až do morku kostí :) ) 60min 800 Kč

Těhotenská masáž

Maminky masíruju moc ráda. Sama jsem maminka,  takže vím, co těhulky potřebují a jak jim ulevit. Masáž se provádi v leže na boku a na zádech pokud mamince leh na zádech nevadí.

Masáž lávovými kameny

Příjemné teplo lávových kamenů perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Podobně jako každá masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a harmonizuje organismus. Prohřívá celé tělo a vyrovnává energii v celém těle.

Antistres masáž

Dokonalá masáž pro ty, kteří se cítí v přetlaku. Je to masáž na 60 min horní polovina těla. Zahrnuje záda, krk, šíje, ruce a hlava. Doporučuji!

Masáž rukou

Relaxační masáž dlaní a předloktí na 30min. Je úžasná pro všechny, kteří tráví hodiny a hodiny psaním do počítače nebo náročnou manuální činností.

Manuální lymfodrenáž

Speciální jemná masáž, která aktivuje lymfatický systém.

Horší funkce lymf. systému má za následek rizika lymfatických otoků, vzniku a rozvoje celulitidy ,  sníženou imunitu a nedostatečnédetoxikační funkce organismu. Působí i na nervový systém, tato činnost dává pocit relaxace a podstatně snižuje příznaky stresu..

 

Kde masíruji:

5 min od IP. Pavlova, Hálkova 2